Суспільні відносини об’єктивно обумовлені, пов’язують людини з соціальною групою. Рівень взаємодії між людьми в групі формує міжособистісні відносини. Емоційне ставлення людини до самої себе формує внутрішньоособистісні відносини.
Можливість самостійно створювати всі необхідні для людей умови життя;
Прості (немає розшарування на багатих та бідних) і складні (є різні соціальні верстви)
— певний рівень розвитку культури, система норм і цінностей, покладених в основу соціальних зв’язків між людьми;
Всі матеріали представлені тільки для ознайомлення з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Соціальна група – це сукупність людей, що мають спільні соціальні ознаки, виконують суспільно необхідну функцію у спільній структурі суспільного поділу праці:
Будуються міста захищені стінами - як захищені помешкання правлячого класу, а також як політичні та релігійні центри.
Вона служить для спілкування та розвитку суспільних відносин.
Суспільства мисливців та збирачів звичайно були дуже маленькими І розкиданими. Причина дуже проста: навколишнє середовище не може забезпечувати велику кількість, людей сконцентровану на одній площині, день за днем їжею, click here яку вони зможуть вполювати чи зібрати.
Як цілісність С. є предметом не лише соціальної філософії, а й історії та соціології. Проте, на відміну від історії, що розглядає С. переважно в діахронічному зрізі, та соціології, яка зосереджує увагу на синхронічному зрізі, філософія визначає поєднання цих зрізів при вивченні С. як цілого. Крім того, історія, соціологія та інші суспільні науки прагнуть пізнати С. як протиставлений суб'єктові об'єкт, фрагмент об'єктивної дійсності, елімінувавши суб'єктивні чинники, тоді як соціальна філософія вивчає світ С. крізь призму його зв'язку й взаємовідносин з людиною — як основу і спосіб її буття і водночас як її власне породження.
Коли говориться, що суспільство є самовідтворюваним об'єднанням, мається на увазі та обставина, що воно поповнюється, головним чином, за рахунок народження дітей, й відтворює свою будову діяльністю власних членів.
Соціальна структура і культура таких суспільств з необхідністю були дуже простими.
індустріальні - використовуються неживі джерела енергії.
За К. Марксом, суспільство — це живий організм, сутністю якого є залежність усіх соціальних підсистем від економічної; це сукупність відносин між людьми, що формуються та історично розвиваються у процесі спільної діяльності.
Comments on “The 5-Second Trick For Суспільство”